września 28, 2009

Chata Magoda

Sprawdziłam, Chata Magoda rzeczywiście istnieje! Mało tego prawdziwa jest też sama Jagoda i Buba. Wprosiłam się i widziałam na własne oczy przepiękną chatę, szalenie sympatyczną Jagodę i super słodką Bubę.

To niesamowite wrażenie spotkać na żywo kogoś, „kogo się czyta”.

Jagoda, choć zarobiona po pachy przyjęła mnie bardzo serdecznie. Jest taka jak sobie ją wyobrażałam – wrażliwa ale bardzo stanowcza kobieta.

Chata jest taka jak na zdjęciach na blogu. Cudne detale, utrzymane w jednym, tradycyjnym ale jakże eleganckim stylu. Poniżej i powyżej kilka zdjęć, które i tak nie oddają w pełni rzeczywistości.
Buba, to jest artystka. Wdzięczyła się i z radością prezentowała mi swoje zabawki. A tu zdjęcia – może nie najlepsze, ale Buba to bardzo energiczny i żywy psiak.


Podsumowując :) Całość robi cudne wrażenie, więc jeśli szukasz w Bieszczadach noclegu z klimatem i smakiem, koniecznie odwiedź Chatę Magodę w Lutowiskach. Więcej informacji znajdziesz o tutaj, właśnie tu.

4 komentarze:

 1. Ach, jak Ci zazdroszczę! Ale może kiedyś...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Magda!
  Pozdrawiamy Cię cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawdziwe żywe muzeum i jak czysto, może tam pojadę w odwiedziny, kiedyś się wyskrobię z tych moich kochanych Kaszub, nie można siedzieć tylko w jednym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 4. CUDZE CHWALICIE A SWEGO NIE ZNACIE....KONIECZNIE SIĘ MUSZĘ W BIESZCZADY WYBRAĆ WŁAŚNIE DO MAGODY

  OdpowiedzUsuń

Copyright © blog MojeBieszczady.eu , Blogger